דוקטורנטים תשע"ח

שרון חסון

דוקטורנטית במחלקה למדע המדינה באוניברסיטה העברית. חוקרת בתי מחוקקים במבט השוואתי ומתמקדת במוסדות המעצבים את היחסים בין הרשות המחוקקת למבצעת.
בעלת תואר ראשון ושני במדע המדינה באוניברסיטה העברית בהצטיינות.
שירות צבאי בחיל רפואה.

בנימין שוורץ

תלמיד לתואר שלישי במחלקה למדע המדינה באוניברסיטה העברית בירושלים. חוקר רעיונות פוליטיים במשפט התלמוד.
בוגר תוכניות מחקר בקרן תקווה, המכון הישראלי לדמוקרטיה, ופורום קהלת.
לשעבר דובר ועוזר פרלמנטרי לשר וח"כ מיכאל איתן.
שירת כלוחם בחטיבת הצנחנים.

אבירם שמן

דוקטורנט ועוזר מחקר בתחום היחסים הבינלאומיים במחלקה למדעי המדינה באוניברסיטת בר-אילן וחבר בפורום ניצוצות לחידושי תורה ומדע במכון הגבוה לתורה שעל-יד אוניברסיטת בר-אילן.
בעל תואר ראשון בהנדסת אוירונאוטיקה וחלל ותואר שני בהנדסת מערכות מהטכניון, ותואר שני נוסף בתחום היחסים הבינלאומיים מאוניברסיטת בר-אילן.
לשעבר יו"ר תא הסטודנטים של מפלגת זהות באוניברסיטת בר-אילן.
שירת כקצין במודיעין חיל-האויר

אביעד לוי

דוקטורנט בתכנית המצטיינים לתלמידי מחקר של מכון דיוויס ליחסים בינלאומיים באוניברסיטה העברית. מחקרו עוסק בממדים הרגשיים של יחסי ישראל ואירופה, אך מתמקד במסגרת זאת בתפקידו של רגש השמחה לאיד בפוליטיקה העולמית.
בעל תואר ראשון בהצטיינות במחלקות לשפה ולספרות גרמנית וליחסים בינלאומיים באוניברסיטה העברית ובעל תואר שני בהצטיינות ביחסים בינלאומיים מאותה האוניברסיטה.
עבד כעורך חדשות בעיתונים "כלכליסט" ו"מעריב", שימש עורך שותף של מגזין הסטודנטים הירושלמי "פי האתון", וייסד את בלוג המוזיקה הוותיק בעברית "האייפוד רעב".
את שירותו הצבאי עשה ככתב וכעורך בעיתון "במחנה" ז"ל.

שי אטיאס

דוקטורנט במחלקה למדעי המדינה, אוניברסיטת בר אילן, עבודתו חוקרת את הדיפלומטיה הציבורית ביחב"ל ומציעה מידול אבולוציוני לעולם הדיפלומטי ודפוסיה החדשים של ימנו.
כיום משמש הוא יו״ר עולמי לארגון ״גלובל דיפלומסי״ הפועל לקידום מעמדה של ישראל במספר מדינות בעולם. שימש כראש ומייסד המחלקה לדיפלומטיה ציבורית במשרד רוה״מ, בה יזם את פרויקט הדגל ״הפנים של ישראל״ שנלחם נגד ה-BDS וזכה בהוקרה מראש עיריית ניו-יורק.
שי בוגר התכנית ״לחדשנות, ממשל ודיפלומטיה״ מביה״ס לממשל ע״ש קנדי באונ׳ הרווארד בבוסטון, ובוגר התכנית ״לדיפלומטיה ציבורית״ מבית הספר אננברג לתקשורת באונ' ד.קליפורניה.
שרת כלוחם קרבי ביחידה חטיבתית של גבעתי.

עדי לוי

דוקטורנט בבית הספר למדע המדינה באוניברסיטת חיפה. חוקר אתיקה בטקטיקות של אקטיביזם פוליטי ותנועות מחאה לא אלימות. מרצה ומתרגל בקורסים מבוא ליחסים בינלאומיים, ואתיקה צבאית.
מנהל התכנית שגרירים ברשת באוניברסיטת חיפה בין השנים 2015-2017. התמחה במחלקה לניו מדיה של משרד החוץ במסגרת תואר שני בלימודי דיפלומטיה. נציג בתחרות הלאומית למשפט הבינלאומי ההומניטרי של הצלב האדום.

מוריה קור

תלמידת PHD באוניברסיטת בן גוריון במחלקה לספרות עברית, עבודת הדוקטורט עוסקת בספרות מגויסת בדגש על פרוזה פמיניסטית של מתנחלות.
עיתונאית בגלי צה"ל ובאתר MAKO .
בוגרת BA בבר אילן בחוגים לספרות עם ישראל ומדעי המדינה, MA בבר אילן במחלקה לספרות ישראל.. שימשה בעבר מנהלת המחלקה למורשת ישראל בערוץ הראשון, כתבת לענייני התיישבות של הערוץ הראשון ומגישה ברדיו גלי ישראל.