תכנית הבוגרים

תכנית הבוגרים של המכללה שואפת לספק למרב הבוגרים הפועלים בשדות הציבוריים השונים, את הידע, הכלים והמיומנויות שיסייעו להם להתקדם בתחומם. אם בתכנית לזהות ומדיניות הלימודים הם אינטר-דיסציפלינריים, הרי שבתכנית הבוגרים אנו מציעים לבוגרי התכנית להתנסות, להתפתח ולהעמיק את ידיעותיהם בנושאים ספציפיים המעניינים אותם וקשורים לתחום עיסוקיהם. בין תכניות הבוגרים:
1. התמחויות חורף והתמחויות קיץ במשרדי ממשלה ורשויות מקומיות. ההתמחות מהווה מקפצה משמעותית להמשך דרכם. ההתמחות מתקיימת שלושה ימים בשבוע במשך ארבעה חודשים בחורף או שלושה חודשים בקיץ. לכל מתמחה יש מנטור מטעם המשרד הממשלתי והוא מוביל בו פרויקט שיוגדר יחד עם המנטור עם תחילת ההתמחות, ובסיומו נדרש המתמחה להציג את הפרויקט.
2. יעוץ אישי של סגל המכללה עומד לרשות הבוגרים להתייעצות בכל עניין. בנוסף, נבנה מאגר של מומחים בכל מיני תחומים, אליהם אנו מפנים את הבוגרים, במקרה הצורך, להתייעצות. כתיבת קו"ח ומעבר ראיון, עמידה מול קהל, ניהול פינננסי של עמותות, גיוס כספים, ייעוץ תעסוקתי, ייעוץ למסלולים אקדמיים ומחקריים, קואוצ'ינג, נושאי תוכן ספציפיים ועוד.
3. סמינרים וסדנאות - ההבחנה בין סמינר לסדנה הוא שסמינר עוסק בעיקר בלימוד חומרים והעמקה בסוגיות, וסדנה מוכוונת לרכישת כלים מעשיים ולשיפור מיומנויות. מספר המשתתפים בכל סמינר / סדנה הנו מוגבל, על מנת שהמרחב הלימודי יהיה אינטימי ומשמעותי ויאפשר ליווי אישי לכל משתתף. פירוט לגבי תכניות הסמינרים והסדנאות לשנה זו כאן.